Open Atrium Wizard (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: list
fi: luettelo

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: add
fi: lisää

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Create content
fi: Luo sisältöä

en: Full
fi: Kokonainen

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: @type %title has been deleted.
fi: @type %title on poistettu.

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää

en: (Machine name: @type)
fi: (Koneluettava nimi: @type)
