Open Atrium Wizard (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: list
hu: lista

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: add
hu: hozzáadás

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Create content
hu: Tartalom beküldése

en: Full
hu: Teljes

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: @type %title has been deleted.
hu: %title @type törlése megtörtént.

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Wizards
hu: Varázslók

en: Wizard
hu: Varázsló

en: (Machine name: @type)
hu: (Programok által olvasható név: @type)

en: The entity has been saved.
hu: Az entitás mentése megtörtént.
