Open Atrium Wizard (7.x-2.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: list
mg: lisitra

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany
