Open Atrium Wizard (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: list
si: ලැයිස්තුව

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
