Open Atrium Wizard (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: list
sv: lista

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: add
sv: lägg till

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Create content
sv: Skapa innehåll

en: Full
sv: Fullständig

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Text to display
sv: Text att visa

en: @type %title has been deleted.
sv: %title (@type) har raderats.

en: manage fields
sv: hantera fält

en: manage display
sv: hantera visning

en: (Machine name: @type)
sv: (Maskinläsbart namn: @type)
