Open Atrium Wizard (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: list
be: спіс

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: add
be: дадаць

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Create content
be: Стварыць матэрыял

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем

en: (Machine name: @type)
be: (Імя машыны: @type)
