Open Atrium Wizard (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: list
bg: списък

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: add
bg: добави

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Create content
bg: Създаване на съдържание

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: @type %title has been deleted.
bg: @type %title е изтрит/a.
