Open Atrium Wizard (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: list
bn: তালিকা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: (Machine name: @type)
bn: (মেশিন-বোধ্য নাম: @type)
