Open Atrium Wizard (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: list
cs: seznam

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Full
cs: Celé

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: @type %title has been deleted.
cs: Příspěvek %title (@type) byl smazán.

en: manage fields
cs: správa polí

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Wizard
cs: Průvodce

en: (Machine name: @type)
cs: (Strojové jméno: @type)
