Open Atrium Wizard (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: list
cy: rhestr

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?

en: Create content
cy: Creu cynnwys

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: @type %title has been deleted.
cy: Mae @type %title wedi cael ei ddileu.
