Open Atrium Wizard (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: list
fa: فهرست

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: add
fa: افزودن

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Create content
fa: ایجاد محتوا

en: Full
fa: کامل

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: @type %title has been deleted.
fa: @type %title حذف شد.

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: manage display
fa: اداره نمایش

en: (Machine name: @type)
fa: (نام ماشینی :@type)
