Open Atrium Wizard (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: add
lv: pievienot

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Full
lv: Pilns

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: (Machine name: @type)
lv: (Mašīnvārds: @type)
