Open Atrium Wizard (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: list
bo: རེའུ་མིག

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: @type %title has been deleted.
bo: རིགས་@type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: (Machine name: @type)
bo: ༼འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་ལ་@type༽
