Open Atrium Wizard (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: list
is: listi

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Create content
is: Setja inn efni

en: Content Type
is: Efnisgerð
