Open Atrium Wizard (7.x-2.2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: list
kk: тізім

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.
