Open Atrium Wizard (7.x-2.2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: list
os: номхыгъд

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
