Open Atrium Wizard (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: list
sl: seznam

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.
