Open Atrium Wizard (7.x-2.2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: list
te: జాబితా

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Create content
te: కొత్త విషయం రాయండి

en: Full
te: పూర్తి
