Open Atrium Wizard (7.x-2.3) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: list
am: ዝርዝር

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Create content
am: ይዞታ ፍጠር
