Open Atrium Wizard (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: list
gl: lista

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: add
gl: engadir

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Create content
gl: Crear contido

en: Full
gl: Completo

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: (Machine name: @type)
gl: (Nome de sistema: @type)
