Open Atrium Wizard (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: list
he: רשימה

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: Full
he: מלא

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: (Machine name: @type)
he: (שם מכונה: @type)
