Open Atrium Wizard (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: list
hi: सूची

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: view
hi: देखें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Are you sure you want to delete %title?
hi: क्या आप सममुच %title मिटाना चाहते हैं?

en: Create content
hi: साहित्य बनाएँ

en: Full
hi: पूरा

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया

en: @type %title has been deleted.
hi: @type %title मिटाया गया

en: manage fields
hi: फ़ील्ड्स का प्रबंधन

en: manage display
hi: प्रदर्शन का प्रबंधन

en: (Machine name: @type)
hi: (मशीन नाम: @type)
