Open Atrium Wizard (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: list
ast: llista

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Create content
ast: Crear conteníu
