Open Atrium Wizard (7.x-2.3) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: list
eo: listo

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: add
eo: Aldonu

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Create content
eo: Kreu enhavon

en: Full
eo: Kompleta

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: @type %title has been deleted.
eo: @type %title estas forigita.

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon
