Open Atrium Wizard (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: add
et: lisa

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Full
et: Täielik

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva

en: (Machine name: @type)
et: (Süsteemne nimetus: @type)
