Open Atrium Wizard (7.x-2.3) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: list
hr: lista

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: @type %title has been deleted.
hr: @type %title je uklonjen.

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Wizards
hr: Čarobnjaci

en: (Machine name: @type)
hr: (Strojni naziv @type)
