Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: list
sr: листа

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Content Type
sr: Тип садржаја
