OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Priority
bg: Приоритет

en: Name
bg: Име

en: Assigned to
bg: Назначена на
