OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Priority
cs: Priorita

en: Project
cs: Projekt

en: Name
cs: Jméno
