OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Priority
hr: Prioritet

en: Project
hr: Projekt

en: Name
hr: Naziv
