OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ
