OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Project
ku: پرۆژە

en: Name
ku: ناو
