OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Project
lv: Projekts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Task
lv: Uzdevums
