Open Atrium Work Tracker (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Priority
no: Prioritet

en: Project
no: Prosjekt

en: Name
no: Navn

en: Assigned to
no: Tilordnet til

en: Task
no: Oppgave

en: Groups audience
no: Gruppetilhørighet

en: Open Atrium Section
no: Open Atrium-seksjon
