OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Name
sl: Ime
