OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Name
te: పేరు
