OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Project
vi: Công trình

en: Name
vi: Tên

en: Task
vi: Tác vụ
