OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Priority
af: Prioriteit

en: Project
af: Projek

en: Name
af: Naam

en: Node
af: Mode

en: Comment
af: Kommentaar
