OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Space
bn: স্পেস
