OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Node
cy: Nod

en: Comment
cy: Sylw
