OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
