Open Atrium Work Tracker (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Priority
fa: اولویت

en: Project
fa: پروژه

en: Name
fa: نام

en: Section
fa: بخش

en: Assigned to
fa: منسوب به

en: Node
fa: محتوا

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Task
fa: وظیفه

en: Space
fa: فاصله

en: Custom text
fa: متن سفارشی
