OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Space
km: ទំហំ
