OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Node
sq: Nyjë

en: Comment
sq: Komenti
