OpenAtrium 2.0 Work tracker (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Priority
sv: Prioritet

en: Project
sv: Projekt

en: Name
sv: Namn

en: Section
sv: Sektion

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: Node
sv: Nod

en: Comment
sv: Kommentar

en: Task
sv: Uppgift

en: Space
sv: Blanksteg

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: Groups audience
sv: Målgrupper
