Open Atrium Work Tracker (7.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
