Open Atrium Work Tracker (7.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Priority
bg: Приоритет

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: Node
bg: Материал

en: Comment
bg: Коментар

en: Attachments
bg: Прикачени файлове
