Open Atrium Work Tracker (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Priority
bs: Prioritet

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: Node
bs: Nod

en: Comment
bs: Komentar

en: Allowed values
bs: Dozvoljene vrijednosti
