Open Atrium Work Tracker (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Node
kk: Түйін

en: Comment
kk: Пікір

en: Attachments
kk: Косымшалар
