Open Atrium Work Tracker (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Priority
oc: Prioritat

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Section
oc: Seccion

en: Node
oc: Nosèl

en: Comment
oc: Comentari

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Space
oc: Espace

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat
